Roberts Ozols. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Divas spēles starp ”Riga” FC un FK ”Metta/LU” un abās komandu vārtsargi palikuši nepārspēti. Šovakar RTU stadionā Dublieru čempionāta 11. kārtas spēlē bezvārtu neizšķirts fiksēts arī starp abu klubu tuvākajām rezervēm. 

Vakar otro reizi sezonā tikās ”Riga” FC un FK ”Metta/LU” galvenie spēki un atkal tika fiksēts neizšķirts – ja pirmajā cīņā RTU stadionā rezultatīvā spēlē 2:2, tad vakar dominēja aizsardzība un vārtsargi, kā rezultātā komandas pa punktam ieguva pēc 0:0 neizšķirta.

Dublieru pirmajā tikšanās reizē 17. aprīlī komandas arī cīnījās neizšķirti 1:1. No Virslīgas komandas sastāva Mihaila Koņeva un Sergeja Kožana vadītajai vienībai palīgā devās vārtsargs Roberts Ozols, kurš pavisam nesen nepārspēts palika Virslīgas spēlē pret ”Ventspili” (0:0). Pretiniekiem sastāvā šovakar bija japānis Takumi Mijazaki, un savulaik daudzas spēles Virslīgā aizvadījušie Mārtiņš Milaševičs un Rūdolfs Puķītis.

Ceturtais neizšķirts tikpat aizvadītajās spēlēs starp abiem klubiem šajā sezonā – arī dublieri vārtus gūt nespēja un izspēlēja bezvārtu neizšķirtu 0:0. Abas komandas kopumā demonstrēja disciplinētu futbolu, gan ”Riga”, gan ”Mettai/LU” saņemot vienu dzelteno kartīti.

Šis izcīnītais punkts Dublieru čempionātā būtiskas izmaiņas neievieš, un ”Riga” komanda ar 12 punktiem saglabā piekto vietu turnīra tabulā. Arī dublieriem čempionātā tagad garāka pauze, un nākamais mačs 18. aprīlī ”Arkādijas” laukumā pret RFS-2. Mača sākums paredzēts pulksten 14:00.

Dublieru čempionāts, 3. jūnijs

Riga FC-2 – FK Metta/LU-2 0:0 (0:0)

Riga FC-2: Ozols, Ņ.Levaševs (Nemiro 54′), Medvedins (Maligins 59′), Titovs, Pļāvējs, Mokrušins, Šnitovs, Geraskins, Čebotarjovs, Pelcis, A.Levaševs (Frolovs 67′)

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?