Romāns Mickevičs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Latvijas futbola Virslīgas Dublieru čempionātā šodien RTU stadionā Rīgā svarīgu uzvaru izcīnīja ”Riga” FC-2 komanda, kas ar minimālu 3:1 pieveica turnīra līderi ”Ventspils”-2. Pa vārtiem guva Daniils Moškovičs, poļu uzbrucējs Kamils Bilinskis un Rūdolfs Zicāns.

Piektdien ”Riga” FC Virslīgas čempionātā guva jau devīto uzvaru pēc kārtas neielaižot nevienus vārtus – 1:0 viesos pret ”Ventspili”. Kurzemes komandas dublieri šodien ciemojās Rīgā. No Virslīgas sastāvā rīdziniekiem palīgā devās aizsargs Vitālijs Smirnovs, pussargi Boriss Bogdaškins un Romāns Mickevičs, kā arī poļu leģionārs Kamils Bilinskis, ar kuru pavisam nesen oficiāli parakstījām līgumu, bet vakar pie spēles laika uzbrucējs nebija ticis.

”Ventspils”-2 ir turnīra līdervienība, tādējādi bija sagaidāma sarežģīta spēle. Mača ievadā laukumā bija līdzīga spēle, abām komandām brīžiem padevās laba saspēle, taču kopumā ļoti bīstamu sitienu pa vārtiem nebija. 30. minūtē izveidojās haoss pretinieku soda laukumā, situāciju ātri spēja novērtēt Moškovičs, kurš ar precīzu sitienu no tuvas distances atklāja spēles rezultātu – 1:0. Divas minūtes vēlāk rīdzinieki noorganizēja lielisku pretuzbrukumu – Maksims Mokrušins kreisajā malā piespēlēja Romānam Mickevičam, sekoja piespēle soda laukumā, kur bumbu ātri apstrādāja Bilinskis un mirkli vēlāk izpildīja sitienu vārtu stūrī (2:0).

Pirmā puslaika beigu daļa aizritēja mierīgākā spēlē, un pēc 45 minūtēm ”Riga” FC-2 komandai bija divu vārtu pārsvars. Otrais puslaiks aizritēja ar ”Ventspils” komandas pārsvaru, un 77. minūtē Tālbergs no soda laukuma robežām panāca 2:1. Pāris lieliskas iespējas uzbrukumā neizmantoja Bilinskis, bet aizsardzībā kopīgiem spēkiem rīdzinieki visas briesmas spēja likvidēt. Kompensācijas laika pirmajā minūtē punktu pielika Zicāns, kurš raidīja bumbu vārtu stūrī – ”Riga” FC-2 uzvara ar 3:1.

”Riga” FC-2 dublieru čempionātā 14 spēlēs iekrājusi 24 punktus un atrodas turnīra tabulas ceturtajā vietā. ”Metta/LU”-2 ir trešā ar 25 punktiem, RFS-2 iekrājusi 29 punktus un atrodas otrajā pozīcijā, bet līdere joprojām ar 32 punktiem ir ”Ventspils”-2 komanda. Nākamā spēle dublieriem 29. augustā viesos pret ”Liepājas” otro komandu.