Mihails Koņevs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Šovakar RTU stadionā Latvijas futbola 1. līgas B čempionātā Mihaila Koņeva vadītā “Riga” FC-2 ar rezultātu 2:0 apspēlēja Jūrmalas “Spartaka” dublierus. Vārtu guvumi Tahiram Džanam Šekeram un Danielam Livšicam.

1.līgas B čempionāts šogad notiek aizstājot Dublieru čempionātu, tiesa, pirmajā sezonā lielu atšķirību nav, jo šosezon šajā turnīrā startēs visu deviņu Virslīgas klubu dublieru komandas. Sezonas ievadā “Riga” FC-2 ar 2:1 pieveica RFS otro komandu, bet otrajā cīņā viesos ar 2:3 zaudējām Liepājas futbolistiem.

Pret “Spartaku” no galvenās kluba komandas spēļu prakses iegūšanas nolūkos laukumā devās centra aizsargs Elvis Stuglis un vārtsargs Nils Toms Puriņš.

“Riga” FC pirmajā puslaikā piederēja pārsvars bumbas kontrolē, un 26. minūtē no vārtu priekšas vārtus guva Tahirs Džans Šekers. 12 minūtes vēlāk dublieriem padevās izcila kombinācija, kuras noslēgumā praktiski tukšos vārtos bumbu raidīja Daniels Livšics – 2:0. Otrajā puslaikā laukumā bija vērojama diezgan asa cīņa no abām pusēm, labu vārtu gūšanas momentu bija mazāk, un rezultāts uz tablo vairs nemainījās (2:0).

Nākamo spēli “Riga” FC dublieri 1. līgas B čempionātā aizvadīs 4. maijā futbola kluba “Jelgava” sporta bazē, tiekoties ar vietējo Zemgales komandu. Mača sākums pulksten 14:00.