Džordže Šušņars. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Šovakar Rīgā, Hanzas vidusskolas mākslīgā seguma laukumā Latvijas futbola Virslīgas klubu Dublieru čempionātā ”Riga” FC-2 ātri vien guva četrus vārtus, taču galarezultātā ”Metta/LU”-2 apspēlēja nervozā izskaņā ar rezultātu 4:3.

Vakar mūsu kluba spēcīgākais sastāvs Latvijas futbola Virslīgas ietvaros ar 4:0 sagrāva ”Metta/LU”. Pēc Slavišas Stojanoviča stāšanās pie galvenā trenera stūres vismaz daļa no tiem spēlētājiem, kas iepriekš nav ieguvuši pietiekamu spēles laiku, dodas nākamajā dienā spēlēt Dublieru čempionātā.

Līdzīgi bija jau iepriekšējā Dublieru čempionāta cīņā, kad ”Riga” FC-2 ar 6:1 sagrāva Jūrmalas ”Spartaka” otro komandu, pa diviem vārtiem gūstot Ērikam Punculam un Milanam Vušurovičam. Vakar Ēriks jau devās galvenās komandas sākumsastāvā un izcēlās ar vienu precīzu sitienu. Pret ”Metta/LU” dublieriem no Virslīgas sastāva laukumā izgāja Viktors Litvinskis, Armands Pētersons, Džordže Šušņars un Daniils Turkovs.

Iespaidīgi spēli iesāka Šušņars, kurš vārtus guva 2. un 4. minūtē, īsā laikā ”Riga” FC-2 sniedzot 2:0 pārsvaru. Arī turpinājums bija iespaidīgs – jau 6. minūtē Daniils Turkovs ar 11 metru soda sitiena palīdzību varēja panākt 3:0. Lai gan pendeli uzreiz iesist neizdevās, Daniils bija pirmais pie bumbas un guva komandas trešos vārtus. 16. minūtē vēl viens 11 metru soda sitiens, kuru šoreiz veiksmīgi izpildīja Kristers Čudars.

Pēc tik iespaidīga sākuma mūsējie nedaudz nomierinājās, un 37. minūtē mājinieku labā vienus vārtus atguva Jēkabs Lagūns. Otrajā puslaikā jau veiksmīgāk laukumā darbojās ”Metta/LU”-2 – 57. minūtē 2:4 panāca Mārtiņš Milašēvičs, bet 90. minūtē intrigu atjaunoja Matīss Zēģele (4:3). Pārsvaru rīdzinieki gan noturēja un izcīnīja vēl vienu uzvaru Dublieru čempionātā.

16 spēlēs ”Riga” FC-2 iekrājusi 19 punktus un atrodas piektajā vietā septiņu komandu konkurencē, bet trešā vieta ir tikai trīs punktu attālumā. 22. augustā pulksten 14:00 RTU stadionā dublieri spēlēs pret RFS otro komandu.

Dublieru čempionāts, 14. augusts

Metta/LU-2 – Riga FC-2 3:4 (1:4)

Vārti: Lagūns 37′ Milašēvičs 57′ Zēģele 90′ – Šušņars 2′ 4′ Turkovs 6′ Čudars 16′ (11 m.s.s.)

Riga FC-2: Ozols, Litvinskis (Petuhovs 61′), Pļāvējs, Bogurdovičs (Mokrušins 67′), Pelcis, Pētersons (Čebotarjovs 52′), Čudars, Udovičenko, Titovs (Sablukovs 82′), Turkovs (A.Levaševs 64′), Šušņars (Čerņikovs 64′)