Viktors Litvinskis. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Šovakar Latvijas futbola Virslīgas klubu dublieru čempionātā 7. kārtas spēlē Piņķu stadionā ”Riga” FC otrā komanda ar 2:1 pieveica ”Babīti/Dinamo-2”. Pa vārtiem guva Vladislavs Titovs un Viktors Čebotarjovs. Pēc šī mača rīdzinieki pakāpās uz ceturto pozīciju.

Pirmajās sešās spēlēs rīdzinieki bija iekrājuši piecus punktus un atradās turnīra tabulas apakšējā daļā, bet līdzīgi kā Virslīgā arī dublieru čempionātā tabula ir ļoti blīva un viena uzvara var mainīt itin daudz.

Vakar meistarkomandu spēlē ”Riga” aizvadīja vienu no saspringtākajām spēlēm sezonā un līdz pat pēdējām minūtēm lika nervozēt visiem komandas līdzjutējiem. Izskaņā gan īsā laikā Kaspars Gorkšs un Valērijs Šabala, abus vārtus gūstot uzbrucējam, parūpējām par laimīgu 2:1 uzvaru. Pēc trim punktiem šovakar uz Piņķiem devās arī dublieru vienība.

No Virslīgas sastāva spēļu prakses nolūkos iespēja tika dota aizsargam Viktoram Litvinskim, ukraiņu pussargam Vitālijam Fedotovam, uzbrucējam Daniilam Turkovam, bet vārtos ierasti bija Roberts Ozols. Vienīgos vārtus pirmajā puslaikā guva Vladislavs Titovs, kurš 37. minūtē precīzi sita no 11 metru atzīmes. 61. minūtē mājinieki izlīdzināja rezultātu, tomēr 2:1 panākumu rīdziniekiem 76. minūtē nodrošināja uz maiņu iznākušais Viktors Čebotarjovs.

Turnīra tabulā pēc pirmā apļa rīdzinieki ar astoņiem punktiem pakāpušies uz ceturto pozīciju. Nākamo spēli mūsējie aizvadīs 14. maijā, kad viesos ”Daugavas” stadiona rezerves laukumā tiksies ar ”Liepāju-2”. Mača sākums pulksten 14:00.