Oļegs Laizāns un Dāvis Indrāns. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Jau rīt Rīgā, Hanzas vidusskolas mākslīgā seguma laukumā ”Riga” FC Latvijas futbola Virslīgas 25. kārtas ietvaros viesosies pie ”Mettas/LU”. Mača sākums paredzēts pulksten 19:00! 

Septembrī mūsu komandai bija pavisam saspringts spēļu grafiks, kuru veicām praktiski nevainojami – iekļuvām Latvijas kausa izcīņas finālā, izcīnījām svarīgas uzvaras Latvijas futbola Virslīgā, tomēr pēdējā spēlē ar 0:1 piekāpāmies Jūrmalas ”Spartakam”. Pēc tam devāmies uz treniņnometni Igaunijas pilsētā Pērnavā, kuras noslēgumā pārbaudes mačā ar 5:0 pieveicām ”Parnu JK Vaprus”.

Šosezon ”Riga” FC atlikušas vēl četras spēles – 18. oktobra Latvijas kausa izcīņas fināls un trīs spēles Latvijas čempionātā. Pret ”Mettu/LU” šajā sezonā nepavisam nav klājies viegli – 16. aprīlī spējām neizšķirti 2:2, 2. jūnijā vēl viens neizšķirts (0:0), bet 13. augustā Skonto stadionā beidzot apliecinājām savu meistarības pārākumu un uzvarējām ar rezultātu 4:0.

”Metta/LU” pēdējās spēlēs problēmas sagādājusi visām komandām. Pēc 0:0 neizšķirta pret ”Jelgavu” sekoja 2:5 zaudējums pret ”Liepāju/Mogo”, lai gan pirmajā puslaikā studenti bija vadībā pat ar 2:0. 17. septembrī ”Metta/LU” atņēma punktus (2:2) ”Ventspilij”, 24. septembrī rīdzinieki zaudēja ar 1:3 Jūrmalas ”Spartakam”, bet 30. septembrī sāpīgu zaudējumu Hanzas vidusskolā piedzīvoja RFS (0:2).

”Nākamā spēle ir pret ”Mettu”, pēc tam ir ”Liepāja”. Protams, būs neliels brīdis starp spēlēm, tāpēc ir jāmēģina koncentrēties uz abiem mačiem. Pēc tam arī RFS…Trīs smagas spēles. Redzēsim, kas no tā visa sanāks. Pret ”Mettu” noteikti spēlēsim ar maksimālu atdevi, pretējā gadījumā nevarēsim uzvarēt. Ja būs iespēja kādam iedot lielāku laiku atpūtai, tas būs tikai labi,” tā iepriekš izteicās ”Riga” FC galvenais treneris Slaviša Stojanovičs.

Virslīgas turnīra tabulā šobrīd ”Riga” FC ar 33 punktiem 21 spēlē ierindojas otrajā vietā, savukārt ”Metta/LU” ar 14 punktiem ir pēdējā septītajā vietā. Jūrmalas ”Spartaks” ir līdere ar 40 punktiem, RFS 32 punkti un viena spēle rezervē, ”Ventspils” iekrājusi 31 punktu, bet ”Liepāja/Mogo” aizvadījusi 20 spēles un ieguvusi 30 punktus.

Mača sākums pulksten 19:00 Rīgā, Hanzas vidusskolas mākslīgā seguma laukumā. Ceram uz skaļu Jūsu atbalstu!

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?