Ēriks Punculs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Latvijas futbola Virslīgas ietvaros rīt ”Riga” FC RTU stadionā aizvadīs pirmā apļa noslēdzošo spēli, kad pulksten 19:00 uzsāks spēli pret čempionāta jaunpienācēju ”Babīti/Dinamo”. Ar Jūsu atbalstu darīsim visu, lai gūtu piekto uzvaru pēc kārtas.

Komanda pēdējo mēnesi nedēļā aizvada divas spēles. Protams, fiziski nav viegli, bet tā vien šķiet, ka mūsu komandai tāds spēļu ritms bija vajadzīgs, lai pēc iespējas ātrāk spētu atrast savu spēli. Uzreiz arī jāatzīmē, ka te arī pierādās, cik svarīgi ir , lai vienībā būtu garš rezervistu soliņš un liela konkurence. Neskatoties uz vairākiem savainojumiem sezonas pirmajā daļā, trenerim ir bijusi iespēja rotēt ar sastāvu un ar pilnu atdevi spēlēt gan čempionātā, gan Virslīgā.

Pēdējās sešās spēlēs kopš 9. aprīļa uzvaras Latvijas kausa izcīņā pret ”Daugavpili” Rīgas komanda izcīnījusi piecas uzvaras un reizi spēlējusi neizšķirti (2:2 pret ”Mettu/LU”), bet pēdējās četrās spēlēs svinēti tikai un vienīgi panākumi. Šajā laikā esam iekļuvuši arī Latvijas kausa izcīņas finālā, pusfinālā itin pārliecinoši apspēlējot (2:0, 2:1) Jūrmalas ”Spartaku”. Par trofeju 17. maijā Skonto stadionā cīnīsimies ar ”Ventspili”.

Labie rezultāti pēdējās spēlēs ļāvuši arī uzlabot mūsu komandas pozīcijas Latvijas futbola Virslīgas turnīra tabulā. Ar 11 punktiem sešās spēlēs ”Riga” ierindojas trešajā vietā, bet tikpat punktu ir arī otrajā pozīcijā esošajai ”Ventspilij”, kurai labāka gūto un zaudēto vārtu starpība. Līdere ar 13 punktiem ir Jūrmalas ”Spartaka” komanda. ”Babīte/Dinamo” ir spēcīgākā Latvijas čempionāta jaunpienācēja un pagaidām iekrājusi tikai divus punktus, atrodoties astotajā vietā.

”Riga” FC futbolisti ļoti labi saprot, ka nenovērtēt ”Babīti” nedrīkst, citādāk var nākties ļoti dārgi samaksāt, kā tas notika ”Spartakam”, kad jūrmalnieki 5. kārtā savā laukumā tikai spēles beigu daļā spēja iegūt vienu punktu (2:2). Komandā šobrīd valda laba atmosfēra, un visi vēlas pagarināt uzvaru sēriju līdz piecām spēlēm.

Mača sākums pirmdienas vakarā pulksten 19:00 RTU stadionā. Ieeja uz spēli bezmaksas. Atbalstīsim savu komandu!

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?