Viktors Litvinskis. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Jau rīt pulksten 17:00 aizvadīsim pirmo mājas spēli Skonto stadionā, kad Rīgas derbija ietvaros Latvijas futbola Virslīgas 12. kārtas spēlē tiksimies ar RFS. Aicinām visus spēli apmeklēt klātienē un izbaudīt īstu futbola atmosfēru.

Pēdējo spēli Virslīgas čempionātā aizvadījām 2. jūnijā Hanzas vidusskolas laukumā, kad nespējām izmantot vārtu gūšanas momentus un otro reizi sezonā spēlējām neizšķirti ar ”Mettu/LU”. Diemžēl jāsaka, ka noslēdzošais posms pirms izlašu pārtraukuma Virslīgā bija neveiksmīgs.

”Riga” FC galvenais treneris Jevgeņijs Perevertailo pēc spēles neslēpa, ka vēl daudz ir jāstrādā un komandas kopējais sniegums nav tas labākais. Tagad mūsu komandai bija divas nedēļas laika, lai vairāk tieši trenētos. Arī pārbaudes spēles šajā posmā neaizvadījām un lielu uzsvaru likām tieši uz treniņprocesu. Tāpat sācies vasaras transfēru periods, un līdz šim oficiāli esam paziņojuši par Romāna Mickeviča piesaisti, kurš rīdziniekiem pievienojas uz īres tiesībām no Liepājas komandas.

Runājot par izlašu pārtraukumu, tad mūsējie bija gan nacionālajā, gan U21, gan U19 izlasēs. Diemžēl mūsu izlases neuzrādīja tos labākos rezultātus, tomēr katrs no futbolistiem kluba sastāvā atgriezās motivācijas pilns. Visi saprot, ka šobrīd krietni atpaliekam no pirms sezonas uzstādītajiem mērķiem. Šobrīd Virslīgas turnīra tabulā ar 17 punktiem ierindojamies tikai piektajā vietā. Uzreiz gan jāpiemin, ka otrā pozīcija ir vien divu punktu attālumā, tāpēc nekas vēl nav zaudēts.

Diezgan droši varam teikt, ka rīt stadionā būs laba futbola atmosfēra. Pēdējās nedēļās ir paveikts liels darbs. Piešķīrām 4000 ielūgumus visiem Pasaules Amatieru sporta spēļu dalībniekiem. Latvijā ieradušies aktīvi cilvēki no praktiski visām pasaules malām, un noslēguma ceremonija šim pasākumam būs tieši pēc Rīgas derbija. Aicinām visus klātienē apmeklēt šo spēli un kopā veidot lieliskus svētkus. Mača sākums pulksten 17:00.