Hizirs Apajevs Latvijas kausa finālā. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Arī uzbrucējs Hizirs Apajevs pēc ”Riga” FC pamešanas atradis jaunu klubu un turpmāk pārstāvēs Krievijas Nacionālās līgas klubu Kurskas ”Avangard”. Novēlam Hiziram veiksmīgu karjeras turpinājumu jaunajā komandā! 

Hizirs pirms pievienošanās ”Riga” FC visu savu karjeru bija aizvadījis Krievijā. 2015./2016. gada sezonā Apajevam bija liela loma Orenburgas komandas sastāvā – klubs triumfēja Krievijas Nacionālajā līgā un izcīnīja vietu Premjerlīgā. Pēc tam Apajevs pārcēlās uz citu Premjerlīgas klubu Tulas ”Arsenal”, kur piedalījās 13 spēlēs un pēc tam pārcēlās uz Latviju.

Apajevs neapšaubāmi bija viens no ātrākajiem spēlētājiem Latvijas futbola Virslīgā, deviņās spēlēs gūstot divus vārtus. Pēc Virslīgas spēles Ventspilī Hizirs iedzīvojās savainojumā, pēc kura vairs laukumā ”Riga” FC kreklā neatgriezās. Pēc abpusējas vienošanās abas puses nolēma pārtraukt līgumattiecības, un Hizirs atgriezās Krievijā.

Tagad ātrais uzbrucējs noslēdzis līgumu ar Kurskas komandu ”Avangard”, kas šosezon spēlēs Krievijas Nacionālajā līgā. 20 komandu čempionāts startēs jau šajā nedēļas nogalē, un ”Avangard” pirmajā spēlē 8. jūlijā spēlēs pret ”Olimpiyets” futbolistiem. Vēlam veiksmi Hiziram karjeras turpinājumā!

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?