Hizirs Apajevs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Pirmos treniņus ”Riga” sastāvā aizvadījis nesen piesaistītais Krievijas 27 gadus vecais uzbrucējs Hizirs Apajevs, kurš ir izsalcis pēc vārtu gūšanas, bet neslēpj, ka labākās fiziskās kondīcijas sasniegšanai vēl būs vajadzīgs kāds laiks. 

Hizirs Apajevs, ”Riga” uzbrucējs: ”Ceļš līdz Rīgai bija vienkāršs – cilvēki pazvanīja, piedāvāja šādu variantu, un es nolēmu to pieņemt. Man teica, ka šis ir labs variants. Ja godīgi, par Rīgu pagaidām neko nezinu. Patīkami pārsteidza, ka daudzi runā krievu valodā, tāpēc nebūs problēmu ar iekļaušanos kolektīvā. Tāpat zinu Artūru Zjuzinu, ar viņu daudz ir sanācis komunicēt. Viss ir kārtībā.”

”Skaidrs, ka man motivācija ir augstākajā līmenī. Saprotu, ka ir jāgūst daudz vārti, ir jābūt labai statistikai, labam kopējam sniegumam. Par Latvijas futbola līmeni arī vēl neko nezinu. Treniņos redzu, ka komanda ir laba. Esmu dzirdējis, ka Latvijā ir vājš līmenis, bet es varu pateikt, ka līmenis ir ļoti pieklājīgs. Ko līdzjutēji var no manis gaidīt? Esmu uzbrucējs, jāgaida goli. Pagaidām esmu aizvadījis pirmos treniņus Rīgā. Esmu trenējies arī pirms tam, bet līdz labākajai formai vēl ir tālu, taču laika vēl ir daudz.”

Aleksandrs Romašins, ”Riga” sporta direktors: ”Zinām viņa labās kvalitātes. Kad Orenburga tika augstākajā līgā, viņš guva daudz izšķirošus vārtus, tātad Hizirs spēj izšķirt spēles likteni. Tā ir laba īpašība. Ir labas ātruma dotības. Pieredzējis futbolists, kurš ir spēlējis Krievijas Premjerlīgā. Tādu, manuprāt, mums Virslīgā vispār tagad nav. Apajevs pastiprinās mūsu uzbrukumu, jo komandā bija vajadzīgs arī nedaudz cita stila uzbrucējs. Viņš var spēlēt gan centrā, gan malā.

Var redzēt, ka futbolists grib šeit restartēt savu karjeru un papildināt savu gūto vārtu skaitu. Gan komandai, gan spēlētājam ir augsta motivācija. Pagaidām grūti kaut ko vēl spriest. Runājot par komplektāciju, varu pateikt, ka darbs vēl turpinās. Mums vienmēr ir interesanti meistarīgi futbolisti, kas var pastiprināt sastāvu. Ja būs kādi spēcīgāki futbolisti nekā mūsējie, tad vienmēr esam par konkurenci sastāvā.”

Nedaudz vairāk par Apajevu variet izlasīt vienā no mūsu iepriekšējiem rakstiem. Komanda tikmēr Rīgā turpina treniņnometni un 28. februārī RTU laukumā aizvadīs pārbaudes spēli pret Rīgas ”Skonto”.

 

 

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?