Oļegs Laizāns. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Šodien RTU mākslīgā seguma laukumā ”Riga” FC aizvadīja pirmo pārbaudes spēli pirms 2018. gada sezonas un ar rezultātu 4:0 apspēlēja kluba dublierus. Pēc nedēļas tiksimies ar Lietuvas komandu Klaipēdas ”Atlantas”. 

Jau iepriekš rakstījām, ka kluba galvenā komanda 28. janvārī lidos uz Apvienotajiem Arābu Emirātiem, kur aizvadīs divas pārbaudes spēles, pēc kā sekos sagatavošanās posma galvenā daļa Kipras pilsētā Pafosā. Fizisko bāzi komanda gan ieliek Latvijā un jau ilgāku laiku smagi strādā, lai uz ārzemēm dotos itin labā gatavībā.

Skaidrs, ka futbolistiem visvairāk patīk spēlēt un darboties ar bumbām, tāpēc sestdien aizvadījām pārbaudes spēli pret mūsu kluba dublieru komandu, kuru apspēlējām ar rezultātu 4:0, visus vārtus gūstot spēles pirmajā puslaikā. Pa vārtiem guva Romāns Mickevičs, Oļegs Laizāns un Ēriks Punculs, bet vienu bumbu dublieri raidīja savos vārtos.

”Pirmā spēle šajā gadā. Gribējām paskatīties, kā futbolisti izskatās uz slodžu fona. Esam labi pastrādājuši, slodzes nav bijušas mazas. Futbolistiem iespēja uzspēlēt uz lielā laukuma. Vienalga gan bija vairākas taktiskas lietas, kuras vēlējāmies pārbaudīt un paskatīties, kā tas strādā. Spēle svaigā gaisā, domāju, ka abām pusēm šis bija noderīgs mačs,” stāsta ”Riga” FC treneris/analītiķis Ivans Visockis.

Ivans arī nedaudz pakomentēja spēles gaitu: ”Uzreiz ieguvām pārsvaru, izveidojām daudz momentus un ātri guvām četrus vārtus. Par otro puslaiku var uzslavēt dublierus, kuri labi cīnījās, bija motivēti un arī vārtsargam bija vairākas lieliskas epizodes. Dublieriem ši noteikti bija vērtīga pieredze, bet, kā jau teicu, ieguvējas no šīs spēles bija abas komandas.”

Nākamajā nedēļā, 27. janvārī, ”Riga” FC RTU tiksies ar Lietuvas vienību Klaipēdas ”Atlantas”, kas 2017. gada sezonas čempionātā ierindojās piektajā vietā.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?