Šodien pulksten 16:00 pēc vietējā laika Apvienoto Arābu Emirātu galvaspilsētā Abū Dabī pirmo pārbaudes spēli aizvadīs Latvijas čempione ”Riga” FC, kas tiksies ar Krievijas Premjerlīgas klubu ”Krylya Sovetov”.

Uz Abū Dabī komanda 20. janvārī. Līdz šim rīdzinieki bija trenējušies Rīgā, ieliekot pirmos pamatus fiziskajā sagatavotībā pēc itin ilga atvaļinājuma. Apvienotajos Arābu Emirātos komanda būs līdz 31. janvārim un, kā jau iepriekš rakstījām, šajā laikā aizvadīsim divas pārbaudes spēles.

Komanda ir apmetusies komfortablajā ”Al Raha Beach Hotel”, bet galvenais ir darbs futbola laukumā, kur sviedri tiek lieti jau gandrīz nedēļu. Laikapstākļi Abū Dabī ir lieliski. Jau pulksten 8:00 no rīta temperatūra sasniedz 20 grādu atzīmi, bet šajā nedēļā pa dienu temperatūra iesils pat līdz 28 grādiem. Lieki piebilst, ka arī piedāvātie dabīgā seguma laukumi ir lieliski.

26. janvāris ir datums, kad ”Riga” FC Abū Dabī aizvada pirmo pārbaudes spēli, un pretinieki būs Krievijas Premjerlīgas klubs ”Krylya Sovetov”. Pret šo klubu cīnījāmies iepriekšējā FNL kausa izcīņā, kad izcīnījām minimālu uzvaru ar rezultātu 1:0. Krievijas spēcīgākajā čempionātā Samāras klubs pēc 16 spēlēm ar 17 izcīnītiem punktiem atrodas turnīra tabulas 13. vietā 16 komandu konkurencē. Līdere ar 34 punktiem ir Sanktpēterburgas ”Zenit” komanda.

Neskatoties uz to, ka šodien ir spēle, pulksten 9:30 komanda devās uz kārtējo treniņu. Nav šaubu, ka šajā sagatavošanās posmā rezultāts nebūs pats svarīgākais, taču čempioni uzvarēt vēlas katrā spēle, kas Abū Dabī sola interesantu spēli. Mača sākums pulksten 16:00, bet pēc Latvijas laika tas būs pulksten 14:00. Sekojiet līdzi ”Riga” FC sociālajiem tīkliem, lai uzzinātu jaunāko informāciju. Par iespējām vērot cīņu video tiešraidē ziņosim dažas stundas pirms spēles.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?