Felipe Brisola. Foto: Riga FC

Rīt Abū Dabī Riga FC aizvadīs otro spēli, kad tiksies ar šobrīd Krievijas Premjerlīgas trešo spēcīgāko komandu Rostov! Mača sākums pulksten 17:00 pēc AAE laika! Par tiešraidi informēsim rīt!

“Riga” FC turpina aktīvus treniņus Apvienoto Arābu Emirātu galvaspilsētā Abū Dabī, kur strādā divas reizes dienā bez brīvdienām. Dažas dienas atpakaļ aizvadījām pārbaudes spēli pret Malaizijas čempioni “Johor”, kurai neatstājām nekādus variantus, demonstrējot skaistu futbolu un izcīnot drošu uzvaru ar rezultātu 2:0.

“Riga” FC nākamā pretiniece būs Krievijas Premjerlīgas komanda “Rostov’. 1930. gadā dibinātā komanda aizvada lielisku sezonu Krievijas spēcīgākajā čempionātā, kur pēc sezonas pirmās daļas galvenā trenera Valērija Karpina vadībā atrodas trešajā vietā. Vienība 19 spēlēs līdz šim izcīnījusi 10 uzvaras, četras reizes spēlējusi neizšķirti un piedzīvojusi piecus zaudējumus, sakrājot 34 punktus. “Rostov” atpaliek tikai no “Krasnodar” un “Zenit”.

Uz Eiropas skatuves komandai spilgtākā bijusi 2016./2017. gada sezona, kad vienība spēlēja Čempionu līgas grupu turnīrā pret Eiropas futbola grandiem Minhenes “Bayern”, Madrides “Atletico” un Nīderlandes PSV. Savā laukumā ar 3:2 izdevās pieveikt vareno “Bayern”, divas reizes tika neizšķirti spēlēts ar PSV un grupā izcīnīta trešā vieta. Eiropas līgas “play-off” komanda no sākuma tika galā ar Prāgas “Sparta” (4:0, 1:1), bet turpinājumā minimāli zaudēja “Manchester United” (1:1, 0:1).

Starp izcīnītajām kluba trofejām noteikti jāatzīmē 2014. gadā izcīnītā Krievijas kausa trofeja. Komandas sastāvu lielākoties veido Krievijas futbolisti, bet ir arī vairāki meistarīgi leģionāri. Futbola sabiedrībā runā, ka par vairākiem “Rostov” futbolistiem šobrīd ir interese arī no daudziem Eiropas futbola augstākā līmeņa klubiem.

Mača sākums pulksten 17:00 pēc AAE laika, kas ir pulksten 15:00 pēc Latvijas laika. “Riga” FC parūpēsies par video tiešraidi visiem mūsu komandas līdzjutējiem, bet par to sīkāk informēsim rīt.

 

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?