Antons Kurakins. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

“Riga” FC aizsargs Antons Kurakins atzīmējis, ka pēdējās spēlēs ir jūtams uzlabojums komandas sapratnē, kas ļauj sasniegt labākus rezultātus. Pēdējās uzvaras arī komandā raisījušas krietni labākas emocijas un, protams, arī pārliecību.

Antons Kurakins, “Riga” kreisās malas aizsargs: ”Kausa spēle mums bija ļoti svarīga. Noskaņojumu ietekmēja arī pirmais zaudējums savstarpējā spēlē, tāpēc ļoti vēlējāmies revanšēties. Visi spēlētāji sapratām, ka pirmajā spēlē neizdarījām visu, lai uzvarētu viņus. Man liekas, arī šajā spēlē viņiem bija neliela iniciatīva, bet mēs veidojām labus pretuzbrukumus. Kompakti spēlējām aizsardzībā, spējām izcīnīt bumbas un neļāvām viņiem izveidot daudz momentu.

Vai paši atdevām iniciatīvu? Domāju, ka, ja viņi mums dotu iespēju kontrolēt bumbu, mēs to arī izmantotu, taču taktika bija tāda, lai būtu pēc iespējas mazāk riska, jo pirmajā spēlē sanāca tā, ka paši mēģinājām daudz veidot uzbrukumus, tajā pašā laikā iekrītot pretuzbrukumos. Šajā ziņā veicām izmaiņas kopējā komandas sniegumā.”

Antons līdz šim kreisās malas aizsardzībā spēlējis bez maiņām, taču noguruma neesot: ”Ar katru dienu pat jūtos labāk. Vēl vairāk uzņemu sportisko formu, arī komanda saspēlējas aizvien labāk, kā tam arī vajadzēja būt. Pagaidām nav nekāda noguruma. Viss ir kārtībā.”

Aizsargs arī skaidroja, kāda ir pāreja no mākslīgā uz dabīgo segumu, jo nākamais mačs pret ”Jelgavu” jau uz Zemgales Olimpiskā centra zālāja. ”Arī tas nav viegli. Atceros, ka arī pirmajās dienās Dubaijas nometnē bija grūti, jo kājās ātri bija nogurums. Ceru, ka Dubaijas nometne būs palīdzējusi un tagad mums būs vieglāk adaptēties. Jaunais treneris? Tagad varu teikt tikai to labāko. Daudz ir teorētisko nodarbību, analizējam pretiniekus un mēģinām uzlabot arī savstarpējo sapratni. Darbs notiek ļoti nopietns.”

Tāpat Kurakins neslēpa, ka pēc pēdējām uzvarām arī kopējais noskaņojums komandā ir labāks, bet par lielāko jokdari Antons nosauca pussargu Andreju Kovaļovu. Jāpiemin, ka vakar komanda bija sadalījusies divās grupās, proti, tie, kas pret ”Spartaku” laukumā neizgāja, aizvadīja pilnvērtīgu treniņu RTU stadionā, bet pārējiem bija atjaunošanās treniņš Skonto manēžā.

Nākamo spēli komanda aizvadīs jau 30. aprīlī Latvijas futbola Virslīgas 6. kārtas ietvaros viesos pret ”Jelgavu”. Mača sākums pulksten 18:00.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?