Antons Kurakins. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Otrdien Pērnavā noslēdzās ”Riga” FC nedēļu garā treniņnometne, kuras noslēgumā iespaidos dalījās komandas aizsargs Antons Kurakins, kurš atzīmēja, ka pavadītais laiks kopā vēl vairāk stiprinājis kolektīvu, un tas palīdzēs sezonas atlikušajā daļā. 

”Manuprāt, treniņnometne sanāca visai sarežģīta. Pirmajās dienās daudz strādājām pie fiziskās sagatavotības. Domāju, ka tas mums dos pozitīvu grūdienu sezonas atlikušajai daļai,” pozitīvi par aizvadīto nedēļu izteicās kreisās malas aizsargs Antons Kurakins, kurš šajā sezonā visas spēles ir uzsācis komandas sākumsastāvā un nav izlaidis nevienu minūti.

Antons arī atzīmēja, ka arī kolektīva veidošanai šāda treniņnometne bija noderīga: ”Protams, ka tas ir svarīgi un nāk par labu katrai komandai. Tagad daudz laika pavadām kopā, komunicējam sava starpā, ēdam kopā. Domāju, kas tas viss nāk tikai par labu.”

”Ja godīgi, esmu šokā, kāda treniņu bāze viņiem šeit Igaunijā ir. Pērnava nav valsts galvaspilsēta, bet viņiem ir tāda bāze. Man liekas, mums visā Rīgā nekā tāda nav. Ideāls galvenais laukums. Pastaigājāmies pa pilsētu un redzējām vēl laukumus. Kaut kā jocīgi, ka mums tā visa nav. Vienu reizi bijām arī pie jūras, bet ūdens bija auksts. Komandas ārsts Viktors [Simanovičs] gan teica, ka viņam ūdens šķitis labs, tāpēc pat nopeldējās. Man par aukstu,” par treniņnometnes vietu izteicās Kurakins.

Antons pakomentēja aizvadīto spēli pret ”FCI Tallinn”, kurā fiksēts neizšķirts 1:1: ”Jāsaka jau, ka svaiguma nebija. Galvenais bija pamēģināt kaut kādas treniņu iestrādes, kombinācijas, sadarbības. Tāpat vajadzēja iegūt tādu spēles slodzi, kas šajā pauzē bija svarīgi. Vārti? Centrēju uz tālo stūri, lai visi tur skrietu. Tādas bumbas bieži lido vārtos, ja neviens cits tai nepieskaras. Pašsajūta ir laba, turpināsim strādāt, viss ir kārtībā. Galvenais visu šo darbu tagad pārnest uz spēlēm, demonstrēt labu sniegumu un sasniegt rezultātu.”

Nākamo spēli ”Riga” FC aizvadīs 13. septembrī Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālā Skonto stadionā pulksten 19:00 pret ”Jelgavu”.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?