Antons Kurakins. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

”Riga FC” kreisās malas aizsargs Antons Kurakins pēc vakardien izcīnītās 4:2 uzvaras pret Lietuvas vicečempioni ”Trakai” izcēla, ka jūtami jau uzlabojoties komandas kopējā saspēle, un futbolisti viens otru saprotot aizvien labāk. Jau rīt spēlēsim Ziemas kausā pret Igaunijas komandu ”Nomme Kalju”.

”Pirmais puslaiks man pašam tiešām patika. Man liekas, ka viens no labākajiem pēdējo spēļu laikā noteikti. Guvām trīs vārtus, realizējām savus momentus. Ar Daugavpils komandu tas neizdevās. Arī otro puslaiku it kā iesākām neslikti. Izdevās arī superkombinācija, taču neguvām vārtus. Būtu iesituši ceturtos vārtus, domāju, mūsu pārsvars būtu vēl lielāks,” tā par spēli ”Riga” aizsargs Antons Kurakins.

”Pāreja uz mākslīgo segumu nav viegla. Ir tā, ka visas maliņas nedaudz sāp. Nekad nav viegli pēc dabīgā seguma pārslēgties uz mākslīgo, pie tam šeit ir arī tāds smags laukums. Neko darīt, mēs visi esam profesionāļi un pie visa ir jāpierod. Ar Lietuvas komandām vienmēr arī spēles ir tādas agresīvākās. Laikam viņiem ir tāds raksturs. Lietuvieši vienmēr cīnās līdz galam.

Fiziski ar katru dienu jūtamies tikai labāk. Tagad visu laiku ir divi treniņi dienā. Skaidrs, ka vēl spēlējam zem slodzēm, taču uzskatu, ka sezonā tas mums dos rezultātu. Domāju, var redzēt uzlabojumus komandas saspēlē, viens otru labāk saprotam, izdodas labas kombinācijas. Tāds pārdomāts jau ir arī komandas presings. Par kolektīvu šobrīd var teikt tikai to labāko,” turpināja Kurakins.

Antons vakar arī pastāstīja par to, cik svarīga ir rītdienas Ziemas kausa spēle pret igauņiem: ”Mačs pret ”Nomme Kalju” vairāk, protams, būs kā sagatavošanās process sezonai. Ja būtu ļoti svarīgi, visticamāk, jau nebūtu spēlējuši šovakar. Tā vienkārši būs vēl viena iespēja uzspēlēt, pārbaudīt sevi. Daļa no sagatavošanās posma, bet tāpat katra spēle ir svarīga. Esam tāds klubs, kuram katrā spēlē ir svarīgs rezultāts.”

Riga FC pārbaudes spēļu kalendārs

Datums Pretinieks Vieta Rezultāts
24.dec RFS Elektrum OC 1:1
12.jan FK Liepāja Skonto halle 2:1
14.jan Atlantas Klapeda Skonto halle 2:0
21.jan Henan Jianye The Sevens, AAE 2:1
25.jan Red Bull Salzburg The Sevens, AAE 0:1
28.jan FC Astana Jebel Ali, AAE 0:2
07.feb BFC Daugavpils Skonto halle 3:1
11.feb FK Trakai Skonto halle 4:2
13.feb Nõmme Kalju Skonto halle
18.feb FK Lietava RTU
21.feb FK Sūduva Marijampole
4.mar FK Banga RTU

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?