Vitālijs Smirnovs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Latvijas čempione un kausa ieguvēja ”Riga” FC nolēmusi nepagarināt līgumu ar pieredzes bagāto centra aizsargu Vitāliju Smirnovu. Novēlam futbolistam veiksmīgu karjeras turpinājumu un sakām paldies par profesionālu attieksmi ”Riga” FC sastāvā.

Centra aizsargs ”Riga” FC sastāvam pievienojās pirms 2017. gada sezonas, kurā Virslīgā Smirnovs 13 spēles sāka pamatsastāvā. 2018. gada sezonā Vitālijs pie spēles laika Virslīgā netika, lielākoties spēlēja Dublieru čempionātā, kur ar savu pieredzi varēja sniegt ļoti vērtīgus padomus gados jaunajiem futbolistiem.

Pēc šīs sezonas esam nolēmuši ar Smirnovu līgumu nepagarināt, un tuvākajā laikā 32 gadus vecais futbolists, visticamāk, pievienosies kādai citai komandai.

Karjeras laikā Smirnovs pārstāvējis tādus Latvijas čempionāta klubus kā Rīgas ”Skonto”, ”Ventspils”, Jūrmalas ”Spartaks” un ”Jelgava”. Ar ”Riga” FC Smirnovs šogad trešo reizi savā karjerā kļuva par Latvijas čempionu. Trīs reizes Vitālijs ieguvis arī Latvijas kausa izcīņas trofeju. Tāpat Vitālija rēķinā ir arī septiņas aizvadītas spēles Latvijas nacionālajā izlasē.

”Riga” FC novēl Vitālijam veiksmīgu karjeras turpinājumu, atgūstot spēles garšu un turpinot baudīt futbola spēlēšanu. Vitālijs vienmēr izcēlās ar ļoti profesionālu attieksmi un bija paraugs daudziem futbolistiem. Vitālij, paldies un lai Tev veicas!

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?