Tjagu Primau. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Svētdien Latvijas futbola Virslīgas Dublieru čempionātā ”Riga” FC-2 viesos Hanzas vidusskolas mākslīgā seguma laukumā ar 0:2 zaudēja ”Metta/LU”-2, tādējādi arī noslīdot turnīra tabulā uz ceturto pozīciju.

Dienu iepriekš abu klubu galvenie spēki tikās futbola Virslīgas turnīrā, un ”Riga” FC izcīnīja sarežģītu uzvaru ar rezultātu 2:1, lai gan vēl pēc spēles pirmā puslaika bija iedzinējos ar 0:1.

No Virslīgas sastāva dublieriem palīgā šoreiz devās Vitālijs Smirnovs, Boriss Bogdaškins, Ivans Jeņins un Tjagu Primau, kurš Virslīgas spēlē aizvadīja patiešām kvalitatīvu puslaiku un palīdzēja komandai izcīnīt tik ļoti svarīgo uzvaru.

Jāsaka, ka šai spēlei bija liela nozīme cīņā par trešo vietu Dublieru čempionāta noslēgumā, kā rezultātā gandrīz visi ”Metta/LU” spēlētāji bija ar Virslīgas pieredzi. Jau spēles 13. minūtē no 11 metru soda sitiena atzīmes mājiniekus vadībā izvirzīja talantīgais Renārs Varslavāns. ”Riga” FC-2 bija problēmas ar vārtu gūšanu, un 65. minūtē situācija kļuva vēl sliktāka – Aleksejs Krjukovičs raidīja otro bumbu Nila Toma Puriņa vārtos. ”Riga” FC atspēlēties nespēja un zaudēja abu klubu dublieru cīņā ar 0:2.

Šis zaudējums ietekmējis arī situāciju turnīra tabulā – gan ”Riga” FC-2, gan ”Metta/LU”-2 ir pa 37 punktiem, bet mūsu konkurentiem labāka savstarpējo spēļu bilance, kā rezultātā šobrīd esam noslīdējuši uz ceturto vietu. Jāpiemin, ka čempionātā palikusi tikai viena spēle. ”Riga” FC-2 21. oktobrī RTU stadionā pulksten 14:00 sāks spēli pret ”Jelgavas” dublieriem, bet ”Mettai/LU” savā laukumā spēle pret ”Liepājas” otro komandu.