Šovakar Igaunijas pilsētā Pērnavā “Riga” FC aizvadīja trešo pārbaudes spēli divās nedēļās un ar rezultātu 4:0 pieveica “Mettu”. Vārtus guva Žordans Nkololo, Herdi Prenga, Antonijs Černomordijs un Felipe Brisola.

Pērnava pēdējos gados kļuvusi par ļoti tuvu vietu “Riga” FC komandai. Regulāri izlašu pārtraukumos uz Pērnavu esam devušies arī iepriekšējos gados, bet šogad šī pilsēta kļuvusi par vienu no galvenajām sagatavošanās procesa vietām pēc koronavīrusa pandēmijas noslēguma Baltijas valstīs.

Līdz šim pēdējo divu nedēļu laikā Pērnavā esam aizvadījuši divas pārbaudes spēles. Pirmajā pārbaudes spēlē pēc ilgāka pārtraukuma cīnījāmies 1:1 ar Jūrmalas “Spartaku”, bet iepriekšējā piektdienā treniņu nedēļu noslēdzām ar neveiksmīgu spēli pret RFS un zaudējumu ar rezultātu 0:2. Šovakar pretī stājās cita galvaspilsētas komanda “Metta”.

Mača ievadā rīdziniekiem bija ļoti izteikts pārsvars, un pirmajās 20 minūtēs “Metta” tikai dažas reizes, veidojot savus uzbrukumus, tika pāri centram. 10. minūtē laba saspēle padevās Stefanam Paničam un Kulem Mbombo – noslēgumā Kule izbrīvēja sev sitiena pozīciju, raidīja bumbu vārtu tālajā stūrī, bet teicami vārtos nospēlēja Helmuts Saulītis. 18. minūtē no aptuveni 20 metriem diezgan labs sitiens padevās Žordanam Nkololo, bumbai gan lidojot nedaudz garām vārtu tuvajam stūrim .

Uz ilgāku mūsējo spiedienu “Metta” atbildēja ar diviem labiem pretuzbrukumiem, taču abās epizodēs teicami vārtos darbojās Roberts Ozols. Izteikts pārsvars bumbas kontrolē “Riga” FC bija arī turpinājumā, taču vēlamo rezultātu sasniedzām tikai puslaika beigās, kad pēc centrējuma no kreisās malas bumba vārtu priekšā atleca pie Nkololo, un viņš to trieca vārtu tīklā. Pēc 45 minūtēm uz rezultāta tablo mūsējiem bija 1:0 pārsvars.

Otrā puslaika ievadā ierasti pārbaudes spēlēm notika vairākas spēlētāju maiņas. Lai arī bumbas kontrolē mūsējiem joprojām bija liels pārsvars, 65. minūtē meistarība atkal bija jādemonstrē Ozolam. Četras minūtes vēlāk soda laukumā tika notriekts Steniu, un 11 metru soda sitienu droši realizēja Herdi Prenga – 2:0. 73. minūtē teicama standarsituācijas izspēle noveda pie Antonija Černomordija vārtu guvuma – 3:0. “Riga” FC turpināja dominēt, un vēl viens labs uzbrukums noslēdzās ar Romāna Debelko piespēli un Felipes Brisolas vārtu guvumu. 4:0 graujoša uzvara.

Rīt komanda Pērnavā aizvadīs vēl vienu treniņu, bet tad dosies uz Rīgu, kur turpinās gatavošanos sezonas sākumam.