Hizirs Apajevs un Ēriks Punculs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

”Riga” FC uzbrucējs Hizirs Apajevs pēc pēdējā laika ne tik labajiem rezultātiem un zaudējuma kausa finālā sacīja, ka kolektīvs galvaspilsētas klubā ir pietiekami spēcīgs, lai tiktu galā arī ar šādiem brīžiem sezonā.

”Ļoti grūta spēle arī šoreiz pret bija pret ventspilnieki. Daudz cīņas…Tāda tā spēle sanāca. Noskaņojums bija labs, bet nevar teikt, ka nekādi mūs neietekmēja kausa izcīņas zaudētais fināls. Ļoti gribējām uzvarēt to maču, bet neizdevās,” tā pēc trešās tikšanās reizes šosezon ar ”Ventspili” sacīja rīdzinieku uzbrucējs Hizirs Apajevs.

”Ko varu teikt par Ventspils komandu? Nevar teikt, ka viņi spēlētu kaut kādu kombinacionālu futbolu. Taču tajā paša laikā nevar arī sacīt, ka būtu kaut kāds sit un skrien futbols. Kaut kur pa vidu. Abas komandas savstarpējās spēlēs vairāk uzmanību pievērsa aizsardzība, tāpēc arī tādu rezultāti.

Par manu pozīciju laukumā runājot, tad šobrīd nespēlēju savā vietā. Vislabāk jūtos kā centra uzbrucējs. Saprotu, ka mēģina izmantot manas ātruma īpašības, bet vienkārši nekad dzīvē malā nebiju spēlējis. Kur liek, tur arī spēlēju.”

Hiziram arī jautājām, kā futbolistus ietekmēja zaudējums kausa finālā. ”Kolektīvs mums ir labs un pietiekami spēcīgs, lai pēc kaut kādām neveiksmēm nebūtu problēmas ar atmosfēru komandā. Čempionātā, manuprāt, principā visas komandas ir vienādas. Nav izteiktu pastarīšu vai līderu. Ar visām komandām ir jādodas laukumā un jāizcīna uzvaras.”

Nākamo spēli rīdzinieki aizvadīs 27. maijā RTU stadionā pret pagājušā gada čempioni un pašreizējo čempionāta līderi Jūrmalas ”Spartaku”. Mača sākums pulksten 18:00.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?