Antons Kurakins. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Latvijas futbola Virslīgā jau šovakar startē 2. aplis, bet rīt 8. kārtas spēli aizvadīs arī ”Riga” FC, kas RTU stadionā pulksten 14:00 uzsāks cīņu ar pirmajā mačā pieveikto ”Liepājas” komandu. Atbalstīsim galvaspilsētas komandu!

“Riga” FC uzņēmusi itin iespaidīgu ritmu, pēdējos septiņos mačos izcīnot sešas uzvaras un reizi spēlēts neizšķirti. Šodien oficiāli paziņojām, ka par galveno treneri apstiprināts Krievijas speciālists Jevgēņijs Perevertailo, kurš ar komandu bija pēdējās piecās spēlēs, kad visās izcīnīti panākumi.

”Kad sākām runāt, es sapratu, ka īstenībā klubam ir labas perspektīvas, ir konkrēti mērķis, kas man ir interesanti. Tāpēc nolēmu atbraukt. Pēc tikšanās ar direktoriem, komandu visi kopīgi sapratām, ka mums jākļūst vienotiem un jāpamēģina izdarīt labas lietas. Noteikti galvenais faktors, kāpēc piekritu, bija konkrētie un augstie mērķi. Man nav svarīgi, kur strādāt, bet gan, kā strādāt. Kad redzu potenciālu, kļūst interesantāk. Varēšu šeit apliecināt savu trenera meistarību, un man tajā cilvēki palīdzēs. Tas bija ļoti svarīgi,” tā pēc oficiālas kļūšanas par rīdzinieku galveno treneri sacīja J.Perevertailo.

Pret ”Liepāju” aizvadījām Latvijas futbola Virslīgas sezonas pirmo spēli, kad viesojāmies vēsajā un vējainajā Liepājā. Komanda parādīja raksturu, vārtus nosargāja neskartus, bet otrajā puslaikā ar precīzu sitienu izcēlās centra aizsargs Kaspars Gorkšs, apliecinot savu bīstamību pretinieku soda laukumā cīņā otrajā stāvā. Jāpiebilst, ka Kaspara lieliskā cīņa lielā mērā rīdziniekus glāba pēdējā 2:1 uzvarā pret ”Babīti/Dinamo”, kas Valērijs Šabala divus vārtus iesita pēdējās minūtēs.

Liepājniekiem sezonas sākums nav izdevies – komanda izstājusies no Latvijas kausa izcīņas jau ceturtdaļfinālā, bet Virslīgas čempionātā septiņās spēlēs iekrāti desmit punkti, kas pagaidām atvēl piekto vietu astoņu komandu konkurencē. Rīdzinieki savukārt pirms astotās kārtas sākuma ar Jūrmalas ”Spartaku” dalīja pirmo vietu ar izcīnītiem 14 punktiem.

No pavisam patīkamajām lietām jāpiemin, ka šajā nedēļā treniņos atgriezās slovēnis Renē Miheličs, Oļegs Laizāns un Antonijs Černomordijs, kuri visi izlaida komandas pēdējo spēli. Šajā nedēļā komanda aktīvus treniņus aizvadīja RTU stadionā.

Mača sākums rīt pulksten 14:00! Komanda cer uz Jūsu skaļu atbalstu, lai kopā mēs varētu turpināt uzvaru sēriju. Tiem, kas klātienē ierasties nevarēs, maču tiešraidē demonstrēs portāls Sportacentrs.com.