Antons Kurakins. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Otrās treniņnometnes noslēgumā rīt Rīgā, Skonto hallē aizvadīsim jau 12. pārbaudes spēli šajā starpsezonā. Lai gan sākotnēji bija plānots spēlēt RTU laukumā, maču pret Lietuvas komandu ”Utenis” aizvadīsim manēžā. Mača sākums pulksten 13:00.

Treniņnometnes laikā Rīgā bija plānots labāk pierast pie āra apstākļiem un noslēgumā RTU stadionā aizvadīt spēli. Laikapstākļu dēļ tas ne līdz galam izdevās. ”Šobrīd norisinās sarunas ar augšējiem spēkiem un ceram, ka tie mūs nepievils,” tā pirms dažām dienām smejoties teica galvenais treneris Vladimirs Volčeks.

Diemžēl nākamajās dienās laikapstākļi bija nelabvēlīgi, un spēle laicīgi tika pārcelta uz Skonto halli. Tieši šajā manēžā komanda, gatavojoties 2017. gada sezonai, aizvadījusi visvairāk treniņu. Kopumā līdz šim esam piedalījušies 11 pārbaudes spēlēs – piecas uzvaras, trīs neizšķirti, trīs zaudējumi.

”Utenis” ir 1930. gadā dibināts klubs, kas kopš 1965. gada startē ar nemainīgu nosaukumu. Pagājušajā sezonā Lietuvas spēcīgākajā čempionātā ”Utenis” nedemonstrēja to labāko sniegumu un 28 spēlēs iekrāja tikai 16 punktus, ar ko pietika septītās vietas iegūšanai. Komanda pirms šīs sezonas piesaistījusi visai daudz leģionārus un noteikti 2017. gadā vēlas startēt sekmīgāk.

Šodien jau ziņojām par Maķedonijas centra aizsarga Egzona Belicas piesaistīšanu, un šo spēlētāju jau rīt klātienē varēsiet redzēt laukumā. Tāpat ar komandu trenējas vēl vairāki leģionāri, kuriem treneris, visticamāk, dos iespēju, tāpēc noteikti būs interesanti. Komandas uzdevums šajā spēlē paliek nemainīgs – radošs un skatāms futbols, kā arī izcīnīta uzvara.

Skonto hallē mača sākums rīt pulksten 13:00.

Riga FC pārbaudes spēļu kalendārs

Datums Pretinieks Vieta Rezultāts
24.dec RFS Elektrum OC 1:1
12.jan FK Liepāja Skonto halle 2:1
14.jan Atlantas Klapeda Skonto halle 2:0
21.jan Henan Jianye The Sevens, AAE 2:1
25.jan Red Bull Salzburg The Sevens, AAE 0:1
28.jan FC Astana Jebel Ali, AAE 0:2
07.feb BFC Daugavpils Skonto halle 3:1
11.feb FK Trakai Skonto halle 4:2
13.feb Nõmme Kalju Skonto halle 1:1
18.feb FK Lietava Skonto halle 1:1
21.feb FK Sūduva Marijampole 1:2
28.feb Skonto FC Skonto
4.mar FK Banga RTU

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?