Boriss Bogdaškins un Oļegs Laizāns. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Jau rīt Skonto hallē Rīgā aizvadīsim desmito pārbaudes spēli, gatavojoties 2017. gada sezonai. Mūsu pretinieki būs Lietuvas pilsētas Jenovas kluba ”Lietava” futbolisti. Mača sākums pulksten 20:30. Tiešraidē spēli demonstrēsim mūsu ”Youtube” kanālā.

Deviņās aizvadītajās spēlēs ”Riga” futbolisti izcīnījuši piecas uzvaras, divas reizes spēlēts neizšķirti un piedzīvoti divi zaudējumi. Priecē, ka ar katru spēli arī paši futbolisti atzīst – aizvien labāk saprotam viens otru un kopējā komandas saspēle būtiski uzlabojas.

Desmito pārbaudes spēli pirms gaidāmās sezonas aizvadīsim pret Lietuvas augstākās līgas komandu Jenovas ”Lietava”. 2015. gadā ”Lietava” uzvarēja pēc spēka otrās līgas čempionātā, bet pagājušajā sezonā augstākās līgas turnīrā komanda ierindojās sestajā vietā. Lielākoties komandas sastāvu veido vietējie Lietuvas spēlētāji, taču ir arī pāris leģionāri, kas mēģina uzlabot kopējo komandas meistarību.

Jau iepriekš esam atzīmējuši, ka par uzvaru vēlamies cīnīties katrā spēlē – neatkarīgi no tā, vai tas ir oficiālais mačs vai parasta pārbaudes spēle. Tajā pašā laikā jāsaprot, ka komanda šobrīd trenējas divas reizes dienā un slodzes nav mazas, tādējādi fiziskā forma nav optimālajā kondīcijā. Pēdējās dienās komanda trenējusies gan Skonto hallē, gan arī aktīvi strādājusi trenažieru zālē ”People”.

Rīt mača sākums Skonto hallē pulksten 20:30. ”Riga FC” līdzjutējiem spēles tiešraidi nodrošināsim mūsu kluba ”Youtube” kontā. Informāciju par tiešraidi meklējiet mūsu sociālajos tīklos. Tiekamies Skonto hallē vai arī piedāvātajā tiešraidē.

Riga FC pārbaudes spēļu kalendārs

Datums Pretinieks Vieta Rezultāts
24.dec RFS Elektrum OC 1:1
12.jan FK Liepāja Skonto halle 2:1
14.jan Atlantas Klapeda Skonto halle 2:0
21.jan Henan Jianye The Sevens, AAE 2:1
25.jan Red Bull Salzburg The Sevens, AAE 0:1
28.jan FC Astana Jebel Ali, AAE 0:2
07.feb BFC Daugavpils Skonto halle 3:1
11.feb FK Trakai Skonto halle 4:2
13.feb Nõmme Kalju Skonto halle 1:1
18.feb FK Lietava RTU
21.feb FK Sūduva Marijampole
4.mar FK Banga RTU

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?